s

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam.

732/21 Second Street, Manchester,
King Street, Kingston United Kingdom

(65)323-678-567
(65)323-678-568
info@photographytheme.com

Pi Fb In Fl

About Us

Hakkuna Desıgn

Hakkuna, 1999 yılından bu yana konfeksiyon üretim alanında hizmet vermektedir.

Dönem içinde dünyanın bir çok ünlü markalarının üretimlerini yaptıktan sonra 2014 yılından itibaren sadece Tonic Brands ‘ in “Comfyballs” markasının tüm dünyadaki üretimlerinin koordinasyonunu, AR-GE ve kaynak bulma çalışmalarını sürdürmektedir.

Sandvika (Norveç) ana ofis ve İstanbul (Türkiye) üretim ana ofislerinde toplam 7 kişilik bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

DESIGN:  Markanın, üretim ayağındaki tüm teknik detayların dizaynını yapmaktadır. Spesifik ürünlerde üretimin teknik dizaynında üreticilere rehberlik etmektir.

DEVELOPMENT:  Markanın “Pazar” ile ilişkisini güçlendirecek yenilikçi çözümler sunmaktadır

SOURCING:  Üründeki tüm hammadde, aksesuar ve detayların üretilecek yerlerini ve AR-GE faaliyetlerini bizzat HAKKUNA üstlenmektedir. Böylece Markanın farklı üreticilerle çalışsa bile Kalite Standardizasyonu sağlamaktadır.

Bizim için Hakkuna, 28 yıllık tekstil hazır giyim hayatımdaki bilgi ve tecrübelerin sentezlenerek Marka-Üretici arasındaki koordinasyonun tesisinde yeni bir yaklaşım sağlamaktadır.

Markanın, Üretim, AR-GE ve Sourcing gibi işler için harcayacağı enerjiyi sadece Dizayn ve Satışa kanalize etmesini sağlıyoruz. Sipariş aşamasından üretimin sonuçlandırılmasına kadar ki proseslerin takip ve onay süreçlerini 7/24 hizmet vererek işin yürüdüğü yerde hızlı çözüm sunuyoruz. Bu yaklaşım, üreticilerimiz içinde büyük avantaj sağlamaktadır. Üretimde devamlılık ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Bu da karlılığı arttırmaktadır.